• 0543 933 0350

Müşterilerinin, elektronik güvenlik sistemleri çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen Yiğit Destek ve Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe önemli bir yere sahiptir.    

Yiğit Destek, sektörün gelişmesine yardımcı olurken müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda Yiğit Destek, elektronik güvenlik sektörünün önde gelen oyuncularından biri olma özelliğini koruyan %100 Türk Sermayeli teknoloji şirketidir.    

Müşteriler için yarattığı değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak Türkiye elektronik güvenlik sistemleri teknolojileri pazarında önemli bir yer edinmek Yiğit Destek vizyonudur.    

Yiğit Destek;  

  • Sektördeki yenilikleri takip eder,
  • Müşteri odaklı çalışmayı benimser,
  • Dijital ortamda hedeflediği fiyat ve kaliteli ürün politikası ile müşterilerine en iyi çözümleri sunar.

Farklı müşteri profilleri, farklı ürün ve hizmetler; farklı iş ortakları ile çalışmakta olan firmamız , sektörde edindiği tecrübeler ve sağladığı çözümler ile bir çok kesime hitap etmektedir.    
Ana hedef olarak firmamız, sektörde bir numaraya yerleşene kadar kendini geliştirecek çalışmalar içinde bulunacaktır.