Hırsız alarm sistemi;

Hertürlü resmi ve özel kullanım alanlarında aktif bir şekilde kullanılmakta olan can ve mal güvenliğini korumak adına yapılmış geliştirilmiş halen geliştirilmekte olan bir sistemdir.

Sistemde pır yani hareket dedektörlerimiz vasıtasıyla işlevine göre kullanılan ısı algılama nesne algılama kilo ve boyut olarak farklı çeşit dedektörler ile hizmet vermektedir.

para tuzağı panik butonu acil yardım yardım butonu gaz sensörü duman sensörü kapı sensöre darbe sensörü gibi ve daha bir çok sensör birbirine ilave edilerek tek bir panel ile kontrol ve programının sağlandığı bir sistemdir.

günümüzde maalesefki sekötrel açıdan bir çok açık noktaları yer almakta ve bunlar göz önüne alınmadan fiyat odaklı ürünler tercih edilmektedir.

bu sadece günü kurtarmak adına yapılan bir şeçim olmuş olur.

güvenli diye taktığınız sistem aslında pekte güvenli değildir.

siren sabotaj dahili siren tarihi geçmemiş aküler pet pır dedektörler ve doğru konumlandırma ve montaj işlemi ile alarm sistemi daha kusursuz ve aktif rol almaya başlar

bunların yanında sadece çalan bir alarm asla bir işe yaramaz muhakkak ve muhakkak kulanılması gereken bir diğer özellik ise alarm kontrol merkezi ile haberleşmesi sağlanmasıdır. Alarm kontrol merkezi alarm panelinzden gelen sinyallerin kontrollerini 7/24 bir şekilde takip eder ve sizlere aynı zamanda kolluk kuvetlerine bilgilendirmede bulunur. günlük açma kapama sms leriniz cep telefonunuza alarmı kuran kişi isim soy isim ve saat tarih ile birlikte daima bildirim verir. giriş çıkış izleme özelliği ile şifrenize ulaşım sağlayan 2. bir kişi belirlenen saatler dışında anormal bir giriş yaptığı takdirde bilginiz dahili değilse kolluk kuvvetleri adresinize yönlendirme yapılır. alarmınız akşam kurmayı unuttuysanız merkez arayıp sizi kurmayı unuttuğunuzu hatırlatır.

Bölgenin en güçlü ve en profesyonel hırsız alarm sistemine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz genişleyen müşteri ağımıza her yıl git gide artan min 1000 abone ile hizmetimiz 2010 itirabari ile türkiye geneli aktif 6000 hırsız alarm ve takip müşterimiz bulunmakta.

bankalar devlet kurumları hükümet konakları askeri lojmanlar okullar kuyumcular postane şubeleri işyerleri avmler zincir mağazalar marketler giyim mağazaları ve daha bir çok hizmet ve kurum kuruluş evler hizmetimizden faydalanmakta. 

0 Sepetim
$ 0