Günümüzde kamera sistemleri İP ve ANALOG sistemleri olarak iki farklı dalda ve birçok global markalarda bu iki ürün dalı da kullanım alanlarına göre aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Analog sistemler AHD HDCVI HDTVI TVI olarak günümzde yaygın olarak kullanılan protokollerdir. bu prtokoller üreticiden üreticiye markaya bağlılık olarak farklılık göstermekte ve herbiri kendi protokollerini destekleyen cihazlar ile görüntü çözme ve işlemi uygulamaktadır. Analog sistemlerde görüntü tamamıyla DVR ( digital video recorder ) yani türkçe tabiri ile dijital video kaydedici cihazlar ile işlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. XVR teknolojisi ile tüm protokllerei günümzde hemen hemen her cihaz desteklemekte. hatta ve hatta analog ve ip sistemler artık tek bir cihazda kullanım alanına göre kullanılmaktadır.

İp sistemler ise analog sistemlere nazaran görüntü tamamen kamera tarafında işlenir NVR ( netwrok video recorder ) yani internet video kaydedici cihazlarımız ise kamerada işlenmiş bir halde gelen görüntüyü sesi datayı sadece ip adresinin görüntüleme işlemini yapmakta ve birden fazla ip adresi yani birden fazla sayfayı tek ekrana kolay erişim ve görüntüleme işlemini sağlamakta ve bunları kayıt altına almaktadir.

İp sistemler daha çok yeni nesil teknoloji gelişmiş teknoloji olarak kullanılıyor ve analog sistemi göre daha çok iyi bir işleve sahiptir. Kablolu Kablosuz Fiber veyahut farklı bir lokasyonda bile kayıt altına almak için bile kullanım sağlayabilen özelliklere sahiptir. ve maalesefki sektörümüzde siz değerli müşterilere hizmet verebilecek yeterli netwrok yani internet data ip gibi bilgilere sahip olmadan tak çalıştır sistemlere ezbere bilgilere dayalı olarak yapan ve sadece ucuz iş yapar ucuz hizmet yaparız diye hizmet veren firmalardan dolayı sistem çöplüğü hale gelen işlerle karşılaşmaktayız.

Yiğit güvenlik sistemleri olarak farkımız her yıl düzenli olarak gelişen sistemleri takip eden ve eğitimlere katılan ekibimiz ile bölgenin en güçlü ve en iyi hizmet firması olmamız rakiplerimize nazaran bizi en güçlü kılan etkenlerdir.

0 Sepetim
$ 0